Direct naar de inhoud
Gratis verzending vanaf € 50 in NL
Marché du Pre — recepten & snuisterijen, depuis 2009
Vis en papilotte op Aziatische wijze met gebakken rijst

Geurige, gestoomde vis met gebakken rijst

aan de slag

Extra benodigdheden: aluminiumfolie

Verwarm de oven voor op 220 graden Celsius. Kook de rijst volgens de aanwijzingen op de verpakking.

Meng sojasaus, kookwijn, gembersiroop, teentje knoflook, limoensap, pepertje en gemberplakjes, proef en corrigeer eventueel met wat suiker.

Neem twee stukken aluminiumfolie die groot genoeg zijn om de visjes ruim in te pakken. Plaats de filets, met vel naar boven, in het midden van het folie, vouw dit iets omhoog, zodat je een soort bootjes krijgt, verdeel het sojagoedje, wat je net hebt gemaakt, en een paar koriandertakjes over de vis. Vouw het folie voorzichtig, maar ruim genoeg om de stoom goed te laten circuleren in de pakketjes, dicht en plaats 10-12 minuten in de oven.

Aziatisch gestoomde vis

Terug naar de rijst. Fruit ui en knoflook 3 minuten in een scheutje olie. Voeg de gekookte rijst en vissaus toe en bak ongeveer 5 minuten. Als de vis klaar is, voeg je koriander en bosui toe aan de rijst. Serveer met de vis.

Gebakken korianderrijst

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Marché du Pre